Élő tv-sportközvetítések - szombat, vasárnap, hétfő

MTI 2013. március 30., szombat 8:00

A szombati, vasárnapi és hétfői élő sportközvetítések a hazai televíziókban:

március 30., szombat:

---------------------

M1

13.55: Labdarúgás, OTP Bank Liga, MTK Budapest-Budapest Honvéd

Sport 1

0.30: Jégkorong, NHL, alapszakasz, Tampa Bay Lightning-New Jersey Devils

15.45: Labdarúgás, OTP Bank Liga, KTE-Phoenix Mecano - PMFC-Matias

18.15: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Ferencváros-Egri FC

20.45: Ökölvívás, profi gála, Monaco, Erdei Zsolt-Gyenyisz Gracsov

Sport 2

15.00: Cselgáncs, Grand Prix, Samsun, 1. nap

18.00: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Celta Vigo-FC Barcelona

20.00: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Real Zaragoza-Real Madrid

22.00: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Levante-Sevilla

Sportklub

10.25: Labdarúgás, orosz bajnokság, Rubin Kazany-Lokomotiv Moszkva

14.55: Labdarúgás, olasz bajnokság, Internazionale-Juventus

18.25: Labdarúgás, olasz bajnokság, Chievo-AC Milan

20.45: Labdarúgás, olasz bajnokság, Torino-Napoli

Eurosport

8.30, 12.30, 13.30: Sznúker, Kína Open

Eurosport 2

9.30: Ausztrálfutball, Ausztrál Futball Liga, Gold Coast Suns-St Kilda FC

13.00: Labdarúgás, utánpótlás Aegon Kupa, Amszterdam, RSC Anderlecht-FC Barcelona

15.30: Labdarúgás, német bajnokság, VfB Stuttgart-Fortuna Düsseldorf

18.30: Labdarúgás, német bajnokság, Bayern München-Hamburger SV

22.00: Curling, férfi világbajnokság, Svédország-Finnország

Digisport 1

0.00: Tenisz, ATP-torna, Miami, elődöntő

2.40: Kosárlabda, NCAA, March Madness, Michigan State-Duke

13.40: Labdarúgás, angol bajnokság, Sunderland-Manchester United

15.45: Labdarúgás, angol bajnokság, Manchester City-Newcastle United

18.25: Labdarúgás, angol bajnokság, Everton-Stoke City

23.55: Kosárlabda, NCAA, March Madness

Digisport 2

0.15: Kosárlabda, NCAA, March Madness, Oregon-Louisville

14.55: Kézilabda, német bajnokság, Kiel-Hamburg

17.45: Kosárlabda, férfi Magyar Kupa, elődöntő, Atomerőmű SE-Albacomp

20.15: Kosárlabda, férfi Magyar Kupa, elődöntő, Pécs-Szolnok

március 31., vasárnap:

----------------------

M1

16.25: Labdarúgás, OTP Bank Liga, DVSC-TEVA - Újpest FC

Sport 1

3.00: Ökölvívás, profi gála, Las Vegas, Brandon Rios-Mike Alvarado

14.15: Labdarúgás, Magyarország-Svédország, U17-es elitkör, 3. forduló

16.30: Labdarúgás, holland bajnokság, Ajax-NEC

19.00: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Espanyol-Real Sociedad

21.00: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Atlético Madrid-Valencia

Sport 2

13.45: Labdarúgás, skót bajnokság, St. Mirren-Celtic

18.15: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Győri ETO FC-Diósgyőri VTK

Eurosport

8.30: Sznúker, Kína Open

17.00: Evezés, Oxford-Cambridge verseny, London

19.00: Curling, férfi vb

Eurosport 2

7.00: Asztalitenisz, csapat Vk, Kína

11.30: Labdarúgás, utánpótlás Aegon Kupa, FC Barcelona-Benfica

15.30: Labdarúgás, német bajnokság, Wolfsburg-Nürnberg

17:30: Labdarúgás, német bajnokság, Greuther Fürth-Eintracht Frankfurt

Digisport 1

14.25: Labdarúgás, angol bajnokság, Aston Villa-Liverpool

17.30: Tenisz, ATP-torna, Miami, döntő

20.30: Kosárlabda, férfi Magyar Kupa, döntő

22.50: Kosárlabda, NCAA, March Madness

Digisport 2

15.40: Kézilabda, német bajnokság, Füchse Berlin-Flensburg

17.45: Kosárlabda, férfi Magyar Kupa, bronzmérkőzés

április 1., hétfő:

------------------

Sport 1

13.00: Labdarúgás, FA Kupa, negyeddöntő, újrajátszás, Chelsea-Manchester United

19.45: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Athletic Bilbao-Granada

Sport 2:

14.45: Labdarúgás, Puskás Suzuki Kupa, Székesfehérvár, a 3. helyért

17.00: Labdarúgás, Puskás Suzuki Kupa, Székesfehérvár, döntő

Sportklub

20.10: Kosárlabda, ACB Liga, FC Barcelona Regal-Valencia Basket

Eurosport

15.30: Országúti kerékpározás, baszk körverseny, 1. szakasz

17.30: Labdarúgás, NextGen bajnokság, döntő

23.00: Curling, férfi világbajnokság, körmérkőzés, Svédország-Csehország

Eurosport 2

10.00, 11.30 és 15.00: Labdarúgás, Aegon Kupa, Amszterdam

12.45: Gyeplabda, Európai Liga, kieséses szakasz, a 8 közé jutásért

18.30: Labdarúgás, lengyel bajnokság, Pogon Szczecin-Lech Poznan

20.15: Labdarúgás, német másodosztályú bajnokság, St. Pauli-Paderborn

Digisport 1

20.55: Labdarúgás, angol bajnokság, Fulham-QPR

Digisport 2

21.25: Labdarúgás, portugál bajnokság, Braga-Sporting

 
 

Gyorsan szeretnél értesülni a galamuscsoport.hu híreiről? Csatlakozz hozzánk!